Wytwornice pary olejowe/gazowe/elektryczne

Oczywiście mogą Państwo kupić inną wytwornicą pary.

Ale to nie będzie JUMAG.

Inna wytwornica pary

Co wyróżnia JUMAG na tle innych wytwornic pary?

Wytwornice pary JUMAG to klasa sama w sobie. Łączą zalety kotła wodnego z wytwornicą pary szybkiego działania. W porównaniu do innych automatów parowych z kotłami z wymuszonym przebiegiem kotły parowe JUMAG nie posiadają wężownicy rurowej i pompy tłokowej. Dzięki temu nie wymagają prawie żadnej konserwacji. Również ich efektywność energetyczna jest wzorowa: Możliwe jest uzyskanie współczynników sprawności powyżej 100%.

Wszystkie wytwornice pary JUMAG są konstruowane i produkowane w Niemczech. Wydajność pary wynosi od 100 do 1.060 kg/h, a w przypadku systemów wytwornicy pary do 4.000 kg/h. Wytwornice pary JUMAG są zasilane olejem, gazem lub prądem.

Porównaj nasze produkty i znajdź odpowiednią wytwornicą pary:

WYTWORNICE PARY

SYSTEMY WYTWORNICY PARY

Komponenty

NR 1 WŚRÓD LIDERÓW INNOWACJI

Zalety JUMAG

Jako średniej wielkości przedsiębiorstwo kierowane przez właścicieli mogące poszczycić się ponad 40 letnim doświadczeniem oraz wieloma patentami jesteśmy liderem technologii i innowacji w swojej branży. Jakie to korzyści dla Państwa?

Ekspert w branży

Wytwornice pary JUMAG są stosowane wszędzie tam, gdzie para jest wykorzystywana do podgrzewania, czyszczenia, sterylizacji, formowania lub procesów chemicznych:

  • Produkcja napojów: browary, słodownie, gorzelnie, winnice, rozlewnie napojów
  • Branża tekstylna przemysł tekstylny i uszlachetnianie tekstyliów, pralnie, pielęgnacja tekstyliów, czyszczenie
  • Technika medyczna, szpitale
  • Przemysł spożywczy: mleczarnie i serowarnie, piekarnie i słodownie, delikatesy i sklepy mięsne, przemysł paszowy
  • Budownictwo i budowa dróg: budownictwo betonowe i żwirownie, produkcja płyt drewnianych i wiórowych, remonty dróg i kanałów
  • Przemysł samochodowy: Wulkanizacja
  • Technika budynkowa: technika pomieszczeń i klimatyzacji
  • Inne takie jak przemysł chemiczny, suszarnie, technika formowania, przemysł kosmetyczny itp.

Gotowość do pracy

Wytwornica pary JUMAG wyróżnia się niezawodnością. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu i wysokiej jakości komponentów instalacji nasze wytwornice pary oferują wzorową dostępność, przyjazność dla użytkownika oraz bezpieczeństwo.

Kompleksowy serwis

W celu zapewnienia ekonomicznego i niezawodnego działania w Państwa przedsiębiorstwie, oferujemy nie tylko serwis kotłów parowych, ale wszystkich komponentów systemu wytwornicy pracy.

Najwyższe wymagania jakościowe

Stawiamy sobie i naszym partnerom wysokie wymagania jakościowe. Komponenty sprawdzonych i renomowanych producentów, dokładne testy produktów oraz bogate doświadczenie sprawiają, że wytwornice pary JUMAG należą do najbardziej niezawodnych na rynku.

Indywidualne rozwiązania

Indywidualne rozwiązania w zakresie wymiarowania, wyposażenia i sterowania instalacją: Wspólnie z Państwem ustalimy potencjały oszczędności i w razie potrzeby dopasujemy systemy wytwornicy pary indywidualnie do danych warunków i procesów.

Fachowe doradztwo

Jako klient zyskują Państwo dzięki naszemu profesjonalnemu doradztwu bezpośrednio na miejscu. Nasz dział techniczny sprzedaży pomaga nie tylko w realizacji systemu wytwornic pary ale również w optymalizacji całkowitych kosztów dla przedsiębiorstwa.

SCHEMAT INSTALACJI

Zasilane olejem/gazem

Współpracę poszczególnych komponentów systemu wytwornicy pary pokazano na poniższym schemacie. Wybierz odpowiedni schemat instalacji i klikając na niebieskich ikonach uzyskaj dalsze informacje.

SCHEMAT INSTALACJI

Elektryczne

Współpracę poszczególnych komponentów systemu wytwornicy pary pokazano na poniższym schemacie. Wybierz odpowiedni schemat instalacji i klikając na niebieskich ikonach uzyskaj dalsze informacje.

O nas

Od ponad 40 lat konstruujemy, produkujemy i sprzedajemy wytwornice pary zasilane olejem i gazem.

Systemy wytwornicy pary JUMAG to synonim efektywności i przyjazności dla użytkownika.

Kontakt

Jumag Dampferzeuger GmbH
Badener Str. 8a
69493 Hirschberg

+49 6201 84603-0

DO POBRANIA

Kontakt

Służymy pomocą