LIDER INNOWACJI

O nas

Made in Germany to synonim jakości Wytwornice pary JUMAG pochodzą z Badenii-Wirtembergii" – landu inżynierów. Naszą pasją jest być pionierem technicznym nieustannie dążącym do doskonałości i innowacyjności. Szukamy wszelkich sposobów, by zapobiec stratom energii. Naszym celem jest budowa jak najefektywniejszych i jak najbardziej przyjaznych dla klienta systemów wytwornicy pary. I oczywiście najlepszy serwis zarówno w Niemczech jak i na świecie.

W naszym prowadzonym przez właścicieli przedsiębiorstwie zespół ponad 50 pracowników od ponad 40 lat zajmuje się konstruowaniem, produkcją i sprzedażą wytwornic pary zasilanych olejem i gazem, wytwornicy elektrycznych oraz kotłów na ciepło odpadowe.

Produkty

Nasz kompletny system składa się wysoce energooszczędnych i przyjaznych dla środowiska wytwornic pary, ekonomizerów, zbiorników wody zasilającej i kondensatu, zbiorników rozprężania odmulin, sterowanych elektronicznie stacji redukcji ciśnienia i wielu innych komponentów.

Patenty

Osiem zgłoszonych patentów to dowód na naszą innowacją.
JUMAG jest jednym z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw w branży. Nasze produkty są nieustannie udoskonalane i odpowiadają najnowszemu stanowi wiedzy technicznej.

Serwis klienta

Nasz zaangażowany i kompetentny serwis klienta dysponujemy pojazdami serwisowymi, w których na stanie znajdują się prawie wszystkie części zamienne. Za granicą współpracujemy z dobrze przeszkolonymi, stałymi partnerami serwisowymi.

O nas

Od ponad 40 lat konstruujemy, produkujemy i sprzedajemy wytwornice pary zasilane olejem i gazem.

Systemy wytwornicy pary JUMAG to synonim efektywności i przyjazności dla użytkownika.

Kontakt

Jumag Dampferzeuger GmbH
Badener Str. 8a
69493 Hirschberg

+49 6201 84603-0

DO POBRANIA

Kontakt

Służymy pomocą