Służymy pomocą

Fachowy serwis

Państwa zadowolenie z naszych produktów jest dla nas ważne. Dlatego kładziemy szczególny nacisk na niezawodny serwis klienta, który zapewnia wsparcie we wszelkich kwestiach związanych z wytwornicami pary i systemami wytwornic pary.

Szybkie dostawy części zamiennych

Zapewniamy dużą dostępność części zamiennych. Niektóre komponenty  posiadamy na stanie od 20 lat a nawet dłużej. Dzięki rozległej standaryzacji, starannemu doborowi poddostawców spełniających wysokie wymagania jakościowe JUMAG nasze zarządzanie częściami zamiennymi jest wzorowe.

Konserwacja przed ekspertów

Wytwornice pary JUMAG nie wymagają niemalże konserwacji i są łatwe w serwisowaniu. Regularna konserwacja przekłada się na ekonomiczność i pozwala zapewnić bezpieczeństwo eksploatacji, niezawodność oraz długą żywotność instalacji. Oferujemy umowy serwisowe w korzystnych zryczałtowanych cenach. Sprawdzamy, czyścimy, naprawiamy i wymieniamy części konserwacyjne.

Coroczna kontrola bezpieczeństwa

Bezpieczeństwo przede wszystkim! Dlatego wymagana jest coroczna kontrola bezpieczeństwa przez uprawnioną osobą. Fachowa wiedza i doświadczenie specjalnie wyszkolonych pracowników JUMAG zapewnia maksymalne bezpieczeństwo instalacji i operatorów.

Rozruch

Rozruch odbywa się przez doświadczonych techników serwisowych. Przeszkolimy Państwa i jeszcze raz objaśnimy Państwu działanie instalacji, aby potrafili ją Państwo obsługiwać w prawidłowy sposób. Nasz serwis pozwoli Państwu zaoszczędzić dużo czasu i pieniędzy.

Fachowy serwis telefoniczny

Nasza infolinia serwisowa regularnie otrzymuje najlepsze oceny od naszych klientów. Ponieważ nie jest to Call Center, lecz zespół doświadczonych pracowników.  Szereg pytań i problemów można rozwiązać przez telefon. Często skorzystanie z infolinii serwisowej pozwala uniknąć kosztów wizyty technika serwisowego. Staramy się zrobić wszystko, by zapewnić gotowość do pracy i ekonomiczność eksploatacji Państwa instalacji. To jeden z wielu powodów dla których warto wybrać markę JUMAG.

Infolinia serwisowa 24h

Nasza linia serwisowa jest dostępna przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. W przypadku konieczności interwencji serwisu, nasza sieć serwisów klienta zapewnia przyjazd technika serwisowego w bardzo krótkim czasie.

O nas

Od ponad 40 lat konstruujemy, produkujemy i sprzedajemy wytwornice pary zasilane olejem i gazem.

Systemy wytwornicy pary JUMAG to synonim efektywności i przyjazności dla użytkownika.

Kontakt

Jumag Dampferzeuger GmbH
Badener Str. 8a
69493 Hirschberg

+49 6201 84603-0

DO POBRANIA

Kontakt

Służymy pomocą